XI. Jedlik Ányos Szakmai Napok

Konferencia felhívás

A Pannon Egyetem Jedlik Ányos Szakkollégiuma idén tizenegyedik alkalommal rendezi meg szokásos, éves szakmai konferenciáját a XI. Jedlik Ányos Szakmai Napokat, amelyre előadói és poszter kategóriában várjuk a jelentkezéseket.

A konferencián előadóként írásbeli szakmai dolgozat beadásával lehet részt venni, melyet egyetemi oktatók, szakemberek bírálnak. A JÁSZN konferencián a munkákat 10 perces előadások keretében ismertetik, amit szakmai zsűri értékel. A két értékelés alapján, a legjobb helyezettek jutalomban részesülnek. A konferencián az előadások megtartását a jelentkezési sorrend függvényében korlátozott számban tudjuk biztosítani. A poszter kategóriában a munkákhoz írásbeli dolgozatot nem kell leadni. A poszterek maximum A0 méretűek lehetnek, a megjelenésre korlátozott számban, a jelentkezési sorrend függvényében van lehetőség. A konferencia nyelve a magyar.

A XI. Jedlik Ányos Szakmai Napokra várhatóan a következő tudományterületekről tudunk fogadni jelentkezéseket (a változtatás jogát fenntartjuk):

• Modern filológia,
  • Informatikai tudományok,
  • Környezettechnológia,
  • Kémia és vegyipar,
  • Méréstechnika, analitika
  • Biológia és biotechnológia,
  • Műszaki tudományok,
  • Modellezés és szimuláció
  • Pedagógia-pszichológia,
  • Társadalomtudományok.

A XI. Jedlik Ányos Szakmai Napok diákkonferenciára jelentkezhet bármely magyarországi felsőoktatási intézmény hallgatója; az alap-, mester- osztatlan és PhD képzésben részt vevők egyaránt. Érvényes jelentkezéshez a jelentkezési lap és a munka egyoldalas összefoglalóját kell elküldeni.

A jelentkezéseket és a kérdéseket e-mailben várjuk az info@jedlik.uni-pannon.hu címre. A konferencia részvétel térítésmentes.

Fontos határidők

• Jelentkezési időszak: 2013. december 9. – 2014. február 2.
  • Pályamunkák leadási határideje: 2014. február 24.
  • A XI. JÁSZN várható időpontja: 2014. április 10-12.

További részletek a http://jaszn.uni-pannon.hu/ oldalon elérhetőek.