Polgári joggal foglalkozó, dinamikusan fejlődő ügyvédi iroda kínál hosszú távra, teljes vagy részmunkaidőre szóló jogi gyakornoki lehetőséget. Az ügyvédi pálya iránt elhivatott jelentkezőket várunk, nem kizárva a diploma megszerzését követően ügyvédjelölti munkakörben való továbbfoglalkoztatás lehetőségét.

Feladatok:
– elsődlegesen adminisztratív feladatok ellátása: telefonhívások fogadása, földhivatali és
egyéb hatósági valamint postai ügyintézés, iratok előkészítése
– ismerkedés a gyakorlati jogi feladatokkal

Elvárások:
– elhivatottság az ügyvédi pálya iránt
– hosszú távra tervezés képessége
– precizitás
– felelősségtudat
– polgári jog iránti érdeklődés

Előnyt jelent:
– felsőfokú német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
– hosszú távú együttműködés a diploma utáni esetleges továbbfoglalkoztatás lehetőségével
– ügyvédi irodai munkavégzés
– gyakorlati jogi ismeretek szerzése okiratok, adásvételi és egyéb szerződések, bíróságihatósági beadványok előkészítésében, cégeljárások során, egyéb ügyvédi irodai feladatok
terén

A jelentkezéseket e-mailben fogadjuk az iroda@drmegyesi.com e-mail címre, fényképes önéletrajzot és motivációs levelet kérünk, megjelölve benne, hogy főállásban vagy napi négy
órás részmunkaidőben tud-e a jelentkező munkát vállalni.

Teljes pályázati kiírás letöltése: palyazat